Случвало ли ви се е по време на скучен час в даскало да си направите сноуборд от хартия и да правите с него разни яки трикове, като нахлузите “обувките” на борда на пръстите си? На мен ми се случваше постоянно – не само в даскало, а и в университета, че и сега от време на време прегъвам набързо някое листче и въртя лудите градуси и родеота!
Явно обаче хората са решили, че лист хартия не е най-добрият вариант и така се се родили CHUCKBUDDIES! Чудите се какво представляват те? Гледайте видеото!
Лудница са нали?
Chuckbuddies са най-общо казано яко зарибителни играчки, с които да си запълвате безснежното време. Макар, че аз бих ги тествал и на сняг 😀 Нямам идея как това малко човече успява да се приземява постоянно на дъска, а не на огромната си глава, но ме кефи максимално! ( След дълбок размисъл, мисля, че знам защо се приземява само на дъска – носи първото име на Чък Норис все пак … това ще да обяснява този факт, който иначе противоречи на физиката! )
Ето и едно разглобено Cuckbuddy на какво прилича.
Ето и още едно видео, за да се зарибите окончателно 😀
P.S Ако някой ги е виждал в България, да казва! Ако не са прекалено скъпи де …
Leave a reply